Egy szál bugyiban mutatta meg bájait A mi kis falunk dögös színésznője

/
/
13235 megtekintés

Az RTL Klubbon futó magyar sorozat A mi kis falunk az elmúlt évek egyik legjobb sorozata a válótársak mellett. Úgy látszik az RTL ráérzett a tv nézők igényeire, és hogy tuti legyen a siker még pár fedetlen keblet is bedob a buliba.

Ripli Zsuzsi egy fitneszedzőt alakít a sorozatban, aki rendre megpróbálja elcsábítani a Schmied Zoltán által megformált papot. A lány ezúttal a pappal együtt mutatja be, hogyan kell kimenteni egy fuldokló személyt a vízből és ehhez a színésznő le is kapta a felsőjét. Ripli Zsuzsi korábban modellként dolgozott, így nem esett nehezére a félmeztelen jelenetsor.

Ez volt az első szerepem, ahol vetkőzni kellett mint színésznő. Bevallom, furcsa volt, és zavarban is voltam, de mindenki nagyon segítőkészen viselkedett. Kapitány Iván rendező és a stáb figyelt arra, hogy amikor ezt a jelenetet forgattuk, csak azok legyenek ott, akiknek feladatuk van.

Reméljük nem ez volt Zsuzsi utolsó vetkőzése

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!