5 csaj, akik azért lettek híresek, mert valaki másra hasonlítanak

/
/
1484 megtekintés

Hihetetlen, de vannak emberek, akik nem csak szeretett sztárjaikat, de azok hasonmását is bekövetik.

Amíg az nekünk, egyszerű halandóknak csak egyszeri poén, hogy egy barátunk, ismerősünk hasonlít valamilyen hírességre, addig százezrek képesek kedvenceik hasonmását is követni, akik erre egy követő és lájk központú világban rá is játszanak, ahogy arra a Brightside is felhívta a figyelmet.

Taylor Swift és April Gloria

Az énekesnő 27 éves hasonmása már 100.000 követőt tudhat magáénak.

Taylor Swift (@taylorswift) által megosztott bejegyzés,

April Gloria (@april_gloria) által megosztott bejegyzés,

Selena Gomez és Sofia Solares

A 22 éves hasonmás Mexikóban él és reméli egyszer a híres énekesnő is rátalál. Ő már 400.000 követőt tudhat magáénak, köszönhetően a géneknek.

Selena Gomez (@selenagomez) által megosztott bejegyzés,

Sofia Solares (@sofisolars) által megosztott bejegyzés,


Ariana Grande és Jacky Vasquez

Az USA-ban pincérnő az a 27 éves lány, aki Ariana kiköpött mása. Neki szerencséje volt, Ariana is rátalált és elismerte, hogy megszólalásig hasonlítanak

Ariana Grande (@arianagrande) által megosztott bejegyzés,

Jacky Vasquez (@jackyvasquez) által megosztott bejegyzés,

Kim Kardashian és Kami Osman

Hét és félmilliárd emberből természetesen akad olyan, aki Kim Kardashianra hasonlít. Kamilla már fél milló követőnél tart, igaz neki volt orr és szájműtéte, de állítja csak egészségügyi okokból.

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

baby k 🎶 (@kamiosman) által megosztott bejegyzés,

Katy Perry és Francesca Brown

A 33 éves londoni színésznő, Francesca Brown kiköpött mása Katy Perrynek, azonban nem mindig hálás feladat szerinte eljátszani mását.

KATY PERRY (@katyperry) által megosztott bejegyzés,

francesca_brown (@francesca_brown) által megosztott bejegyzés,